3. Jak zastavit infekční onemocnění, rakovinu i jiné nemoci snadno dostupným lékem

22.11.2012 08:23

Carolanne Wright

Jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný nebo také soda bicarbona) je výjimečným přírodním léčivem. Tento laciný a běžně používaný prášek nabízí velký rozsah léčebných možností. Působí na akné, rakovinu, nachlazení, chřipku, pálení žáhy – a tento seznam by mohl dlouho pokračovat. A nezapomínejme rovněž na její používání v péči o domácnost. Díky její velmi nízké ceně by se měla jedlá soda účinným zázrakem, který budeme všichni vyhledávat.

Spojitost mezi plísněmi a rakovinou

Převratná práce autorů Marka Sircuse, Ac., OMD a Dr. Simonchiniho, jenž působí jako onkolog v Římě svět upozornila na nesmírný léčebný potenciál jedlé sody. Původně chtěl Dr. Simonchini pouze odhalit propojení mezi plísňovými infekcemi a šířením rakoviny. Zjistil však, že jakmile byl zhoubný nádor vystaven působení jedlé sody (která je také mj. protiplísňovým prostředkem), začal se smršťovat a v průběhu několika dnů i kompletně mizet. Mark Sircus došel ve zkoumání tohoto jevu ještě o krok dále a domnívá se, že obdobně významných výsledků lze dosáhnout i pouhým polykáním sody. Na rakovinu nahlíží jako na komplexní onemocnění, jehož léčba se musí zaměřit nejen na zhoubný nádor – tělo musí být přivedeno k harmonii s pomocí dýchacích technik, tělesných cvičení, slunění a masáží a současně i terapií jedlou sodou. Jedním z úžasných příkladů úspěšnosti této léčby je např. případ Vernona Johnstona, který se vyléčil ze 4.stadia rakoviny prostaty s pomocí takovéhoto léčebného postupu. Jeho příběh si můžete přečíst na adrese https://www.naturalnews.com/027481_prostate_cancer_baking_soda.html.

Jak se uchránit před nachlazením nebo chřipkou

Rakovina ovšem není jediným onemocněním, které je možné léčit jedlou sodou. Také nakažlivé nemoci, jako je nachlazení nebo i chřipka, lze úspěšně léčit tímto prostředkem. Už v roce 1922 byly vytištěny malé letáčky, vychvalující léčivé vlastnosti tohoto obyčejného prášku. Edward R. Hays, MD v té době prohlásil:
„Když jsme v letech 1918 až 1919 bojovali s dosud největší chřipkovou pandemií v rámci působení the U. S. Public Health Service, doneslo se mé pozornosti, že lidé užívající jedlou sodu onemocněli jen zřídka touto nemocí a ti z nich, kteří přece jen onemocněli, zaznamenali pouze mírný průběh nemoci. Od té doby jsem začal léčit všechny případy nachlazení nebo chřipky podáváním větších dávek jedlé sody a ve velmi mnoha případech příznaky nemoci polevily už v průběhu 36 hodin.“

Doporučená dávkování v případech nachlazení nebo chřipky:

V průběhu prvního dne užívejte celkem šest dávek v množství půl čajové lžičky jedlé sody rozpuštěné v pohárku vody. Pijte ve dvouhodinových intervalech.

Druhý den dodržujte stejný postup, avšak jen se čtyřmi dávkami.

Třetí den aplikujte už jen dvě dávky – ráno a večer.

Takto pak pokračujte jedinou dávkou každé ráno tak dlouho, dokud nemoc nezmizí.

Další přínosy

Jedlá soda nejenže pomáhá proti nemocem, ale nabízí i širší možnosti využití. Je dobrá také na tyto potíže:

- Čištění akné

- Čištění vlasů a odstraňování usazenin

- Detoxikace a odstranění radiačního zamoření

- Pálení žáhy

- Bělení zubů

- Ošetření po kousnutí hmyzem

- Odstraňování zápachu prádla

- Odstranění špíny z ovoce nebo zeleniny

- Čištění a odstraňování zápachu v domácnosti

- Odstranění usazenin v odpadním potrubí v kombinaci s octem

Jedlá soda je opravdu úsporný prostředek pro domácnost i pro léčení. Pokud vezmete v úvahu, že konvenční léčba rakoviny stojí v průměru více než 350 000 dolarů, pak jedlá soda nabízí mnohem levnější, bezpečnější i účinnější alternativu. Ať už se potýkáte s rakovinou, infekčním onemocněním, akné nebo jen prostě hledáte čistící prostředek, který neškodí životnímu prostředí, pak je jedlá soda tou nejlepší volbou. 

Použité zdroje:
https://www.curenaturalicancro.com/therapy-simoncini.html
https://www.alternativehealthzone.com/nutrition-tips/health-benefits-of-baking-soda
https://www.naturalnews.com/035876_baking_soda_cancer_fungus.html
https://www.earthclinic.com/Remedies/baking_soda.html
https://wakeup-world.com/2012/05/07/51-amazing-uses-for-baking-soda/
https://www.naturalnews.com/027481_prostate_cancer_baking_soda.html
https://www.naturalnews.com/Author1183.html


 

(Přeloženo z https://www.naturalnews.com/037719_infectious_disease_baking_soda_natural_remedies.html)